Jakie zabiegi poprawią stan skóry dłoni?

Zadbane dłonie to wizytówka każdej kobiety pragnącej prezentować się atrakcyjnie w oczach innych ludzi. Niestety wraz z upływem czasu pojawiają się na dłoniach zmarszczki i nieestetyczne przebarwienia, a skóra traci optymalną sprężystość, co ma duży wpływ na spadek samooceny. W takiej sytuacji warto zdecydować się na konkretne zabiegi kosmetyczne. Doskonałym przykładem jest profesjonalny manicure, w wykonywaniu którego specjalizuje się m.in. salon urody https://estilife.pl/.

Czasami tradycyjne metody nie wystarczają

Wspomniany manicure to zabieg polegający przede wszystkim na usuwaniu martwych skórek, a także kompleksowym pielęgnowaniu płytek paznokci i pokrywaniu ich wybranym lakierem. Dzięki niemu dłonie prezentują się wyjątkowo pięknie, przyciągając uwagę postronnych osób. W tym przypadku poprawie nie ulega jednak kondycja samej skóry, dlatego dodatkowo zaleca się skorzystanie z konkretnego zabiegu medycyny estetycznej.

Godna polecenia jest w szczególności mezoterapia igłowa, ponieważ pozwala na perfekcyjne wygładzenie oraz nawilżenie dłoni na ich grzbietowej stronie. Opiera się na wstrzyknięciu specjalnego preparatu zawierającego kwas hialuronowy, wartościowe aminokwasy, witaminy i substancje peptydowe. Na uwagę zasługuje też odmładzanie z zastosowaniem hydroksyapataytu wapnia. Jest to wypełniacz o działaniu silnie stymulującym syntezę kolagenu, czyli substancji odpowiedzialnej za prawidłowe napięcie skóry. Inne skuteczne zabiegi to m.in. osocze bogatopłytkowe (tzw. wampirzy lifting) i radiofrekwencja mikroigłowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 × 4 =