Najpiękniejsze miejsca na wakacje w Polsce

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Co roku pojawia się pytanie, gdzie spędzić wakacje. Kiedy mamy dziecko nasze wybory są nieco ograniczone, bo wiemy, że nie wybierzemy żadnych ekstremalnych wyzwań. Więc co wybrać? Możemy znaleźć wiele pięknych miejsc. Jedni z nas wolą góry, inni zaś morze.

Północ Polski

Tutaj warto skupić się na Trójmieście. W Sopocie możemy wybrać się na molo, które jest najdłuższym takim obiektem w Europie. W Gdyni są przepiękne klify, z których można podziwiać morze. Z kolei w Gdańsku jest Muzeum II wojny światowej i piękna starówka, oraz uliczki, które rankiem wyglądają jak namalowane.

Południe Polski

Gdzie na wakacje w Polsce z dzieckiem, jeśli nie w Tatry? Dolina Pięciu Stawów może być dla naszej pociechy wyzwaniem, ale na pewno wartym wysiłku. Niezapomniane widoki będziemy także obserwować nad Morskim Okiem. Jeśli nasza pociecha jest trochę większa i chcemy się wybrać na urlop zimą, to warto skorzystać z uroków gór i nauczyć się jeździć na nartach.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jakie są zasady doboru prysznica do małej i dużej łazienki?
Jakie są zasady doboru prysznica do małej i dużej łazienki?
Zarówno w przypadku małej jak i dużej łazienki możliwe jest zamontowanie prysznica. Najczęściej tego typu rozwiązanie zalecany jest w przypadku […]
Jak odpowiednio przygotować ogród na wiosnę?
Jak odpowiednio przygotować ogród na wiosnę?
Wiosna to czas, w którym można powoli rozpocząć prace w ogrodzie. Mimo, iż znajdujące się w nim rośliny są jeszcze […]
Co powinno znaleźć się w klubie fitness?
Co powinno znaleźć się w klubie fitness?
Współczesny klub fitness to nowoczesne wyposażenie do ćwiczeń, przestronne sale i profesjonalna obsługa. Prowadzenie takiego biznesu wymaga jednak także zadbania […]
Ostatnie wpisy
Polecamy