Zaburzenia erekcji – gdzie szukać pomocy?

Zaburzenia erekcji to dość powszechny problem wśród mężczyzn, na co wskazują liczne reklamy w telewizji. Wiele z nich jest jednak nieskutecznych i są jedynie suplementami diety. Prawdziwą pomoc można uzyskać jedynie u specjalistów. Gdzie najlepiej leczyć się w przypadku problemów z erekcją? 

Do jakiego lekarza się udać? 

Problemy z erekcją pojawiają się zazwyczaj trzech wypadkach. Jest zaburzenie erekcji (całkowite lub częściowe), obniżone libido i problemy z wytryskiem. Może to być spowodowane zarówno problemami fizycznymi, jak i psychicznymi. Bardzo często występują one równocześnie. Najlepiej udać się z problemem do seksuologa, najlepiej z dodatkową praktyką psychologiczną lub psychiatryczną. Co prawda część problemów mogą wyleczyć leki, ale jest to działanie krótkoterminowe. W dłuższej perspektywie konieczna może być terapia. 

Jakie leki pomagają w zaburzeniach erekcji? 

Lekarze obstawiają, że około 20% mężczyzn w wieku 20-75 lat ma problemy z erekcją. Najczęstszym wyborem są wtedy reklamowane w telewizji środki bez recepty. Zdarza się, że pomagają, ale w większości wypadków są one nieskuteczne. Lepiej poradzić się opinii seksuologa lub psychiatry, który może przepisać leki takie jak sildenafil lub wardenafil.

Bardzo skuteczne są środki Cialis, mające w składzie tadalafil, który można kupić z receptą na https://www.aptekakamagra.pl/cialis.html. Wystarczy je stosować tuż przed stosunkiem, popijając je wodą. Erekcja powinna pojawić się po około godzinie. Skuteczny środek nie powinien jednak wykluczać dalszych wizyt lekarskich. Pacjent zostanie wyleczony dopiero, jeśli zaburzenia znikną również bez stosowania leków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzy × 2 =