Najpopularniejsze leki na alergię

W dzisiejszych czasach alergia dotyka większą część społeczeństwa. Na szczęście na rynek wchodzą coraz to nowsze i lepsze leki na alergię. Jak każde leki nie powinno się ich popijać kawą, herbatą, ani zażywać alkoholu w trakcie trwania terapii.

Allegra

W opakowaniu znajduje się 10 tabletek, a cena za nie jest od 8 zł. Można go stosować bardzo długi czas. Najlepiej działa na objawy alergii nosa i oczu.

Do jego zalet z pewnością możemy zaliczyć to, że jest dostępny bez recepty, nie usypia, jest skuteczny, oraz w większości przypadków zaczyna działać w krótkim czasie od podania. Allegra działa tak samo, jak Telfast, który możemy kupić jedynie na receptę.

Zyrtec UCB

Cena za opakowanie z 7 tabletkami zaczyna się od 7 zł. Lek ten pomaga głównie na objawy występujące w obrębie nosa i oczu. Może być przyjmowany maksymalnie przez 7 dni. Jest on ogólnodostępny dostępny bez recepty. Nie może być przyjmowany przez kobiety w ciąży i karmiące piersią. Niestety wielu pacjentów skarży się na skutki uboczne: nadmierną senność i otępienie.

Claritine

Najniższa cena za 7 tabletek to 8 zł. Lek ten jest dostępny również w formie syropu. Claritine bije na głowę inne leki na alergię. Jest skuteczny i szybki w działaniu, mogą go stosować kobiety w ciąży. Zwalcza dokuczliwe objawy alergii sezonowej, a w niektórych przypadkach nawet hamuje przewlekłą alergię na kurz czy roztocza. Jest dostępny bez recepty.

Apteki

Przedstawione leki znajdziemy w każdej aptece. Jeśli jednak szukamy sprawdzonych cen, warto jest zajrzeć na stronę: https://www.aptekadyzurnastargard.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

18 + 15 =