Jakie są obecnie najpopularniejsze fasony spodni damskich?

Istnieje tak wiele różnych stylów spodni damskich. Od dżinsów do khakis do spodni z szerokimi nogawkami i więcej, możesz znaleźć idealną parę do swojej garderoby.

Oto kilka z naszych ulubionych stylów spodni:

Spodnie z szerokimi nogawkami

Te spodnie mają zrelaksowany krój i dodatkową przestrzeń przez uda i łydki. Spodnie o szerokich nogach są idealne na swobodne letnie dni lub bardziej strojne okazje, gdy chcesz wyglądać elegancko, ale nie zbyt formalne. Spodnie są dostępne w różnych tkaninach i kolorach, i mogą być sparowane z prawie wszystkim. Jeśli chcesz nosić spodnie damskie tego typu w ciągu dnia, spróbuj sparować je z sandałami lub mieszkaniami. Dla wieczornego wyglądu, dodaj obcasy lub klinowe sandały.

Skinny jeans

Spodnie Skinny Jeans są wąskie na całym obszarze ud, kolan i łydek; są przytulne wokół bioder, ale nadal wystarczająco wygodne, aby nosić je przez cały dzień z obcasami lub mieszkaniami. Dżinsy Skinny są dostępne w różnych odcieniach, od jasnoniebieskiego dżinsu po ciemne indygo.

Spodnie typu Boot Cut

Spodnie Boot Cut charakteryzują się szerokim otworem na nogawce u dołu, który wygląda, jakby był stworzony do butów do jazdy konnej; te spodnie mają również zwężaną nogawkę, która zwęża się w kierunku kostki, aby uzyskać nowoczesną sylwetkę. Jeśli szukasz czegoś, co jest jednocześnie swobodne i strojne, to jest to prawdopodobnie najlepszy wybór!

Boyfriend jeans

Boyfriend jeans są bardziej pojemne niż skinny jeans z luźnym dopasowaniem w obszarze ud, kolan i łydek; są idealne dla kobiet, które mają krągłości i świetnie wyglądają z crop topem lub zwykłym T-shirtem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 × trzy =