Jacy producenci oferują dobre ekspresy do kawy?

Ekspresy kolbowe dla koneserów

Zakup ekspresu do kawy, który zadowoli wykwintnego smakosza to nie lada wyzwanie. W sprzedaży dostępnych jest wiele różnego rodzaju produktów. Prawdziwego miłośnika kawy zainteresują jednak przede wszystkim tradycyjne urządzenia kolbowe. Wysokiej jakości sprzęt oferuje m.in. hiszpański producent ekspresów Ascaso. Początki tej firmy sięgają lat 50. XX wieku. Urządzenia oferowane przez tego hiszpańskiego producenta wyróżniają się przede wszystkim wysoką jakością oraz ciekawą stylistyką.

Wśród innych producentów kolbowych ekspresów do kawy na uwagę zasługuje marka Simonelli. Produkty tej marki charakteryzuje głównie duża innowacyjność. O wysokiej jakości tych włoskich ekspresów świadczy fakt, że są one od wielu lat używane podczas oficjalnych zawodów baristów.

Automaty dla wygodnych

Jeśli chodzi o ekspresy automatyczne segmentu premium, zaliczyć do nich należy urządzenia marki Jura dostępne na http://kawadlapoznania.pl/oferta/ekspresy-jura/. Ta szwajcarska firma produkcją tego rodzaju sprzętu zajmuje się już od lat 30. XX wieku. W tym wypadku na wyróżnienie zasługuje nie tylko znakomita jakość urządzeń, które potrafią parzyć smaczne kawy, ale również autoryzowany serwis Jura, który zajmuje się naprawą i konserwacją sprzętu.

Dużą popularnością wśród smakoszy cieszą się również ekspresy do kawy De’longhi. Produkty tej firmy bardzo często zajmują pierwsze miejsca w różnego rodzaju rankingach. Użytkownicy tego sprzętu podkreślają designerski wygląd ekspresów, a także znakomity stosunek ceny do jakości. W ofercie firmy De’longhi znajdują się zarówno tańsze modele przeznaczone dla klientów dysponujących mniejszym budżetem, jak i droższe ekspresy dla najbardziej wymagających użytkowników.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pięć × dwa =