Jak wyglądać dobrze w okularach przeciwsłonecznych?

Okulary przeciwsłoneczne to obowiązkowy dodatek, ale ich noszenie może być kłopotliwe. Aby dobrze wyglądać w okularach przeciwsłonecznych, musisz wiedzieć, jak wybrać odpowiednią parę i jaki styl będzie najlepszy dla Twojego kształtu twarzy. Jeśli chcesz wyglądać stylowo i w komplecie, skorzystaj z poniższych wskazówek lub zapoznaj się z ofertą Ana Hickmann okulary.

Kształt

Wybierz odpowiedni kształt dla swojej twarzy. Prostokątne oprawki mogą sprawić, że okrągłe twarze wydadzą się dłuższe, a owalne szersze. Okulary przeciwsłoneczne w kształcie serca uzupełnią bardziej okrągłe twarze, podczas gdy kwadratowe okulary dodadzą wyrazu ostrzejszej twarzy.

Strój i akcesoria

Dopasuj swój strój i akcesoria do koloru i wzoru okularów przeciwsłonecznych. Możesz nawet skoordynować różne kolory swojego stroju z różnymi kolorami okularów przeciwsłonecznych! Pomoże Ci to stworzyć spójny wygląd, który będzie pasował zarówno do Twojego stylu, jak i osobowości.

Soczewki

Dowiedz się, jaki rodzaj soczewek jest najlepszy dla określonych czynności lub warunków pogodowych (np. okulary przeciwsłoneczne do sportów zimowych). Obecnie większość okularów przeciwsłonecznych posiada soczewki polaryzacyjne – które redukują odblaski od wody, śniegu i innych powierzchni odbijających światło – więc nie ma potrzeby kupowania specjalnych soczewek, chyba że planujesz uprawiać coś szczególnego, np. jazdę na nartach lub wędkowanie.

Oprawki

Zainwestuj w dobrej jakości oprawki, które nie złamią się łatwo, jeśli zostaną upuszczone.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jedenaście + 5 =