Jak wyglądać dobrze w okularach przeciwsłonecznych?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Okulary przeciwsłoneczne to obowiązkowy dodatek, ale ich noszenie może być kłopotliwe. Aby dobrze wyglądać w okularach przeciwsłonecznych, musisz wiedzieć, jak wybrać odpowiednią parę i jaki styl będzie najlepszy dla Twojego kształtu twarzy. Jeśli chcesz wyglądać stylowo i w komplecie, skorzystaj z poniższych wskazówek lub zapoznaj się z ofertą Ana Hickmann okulary.

Kształt

Wybierz odpowiedni kształt dla swojej twarzy. Prostokątne oprawki mogą sprawić, że okrągłe twarze wydadzą się dłuższe, a owalne szersze. Okulary przeciwsłoneczne w kształcie serca uzupełnią bardziej okrągłe twarze, podczas gdy kwadratowe okulary dodadzą wyrazu ostrzejszej twarzy.

Strój i akcesoria

Dopasuj swój strój i akcesoria do koloru i wzoru okularów przeciwsłonecznych. Możesz nawet skoordynować różne kolory swojego stroju z różnymi kolorami okularów przeciwsłonecznych! Pomoże Ci to stworzyć spójny wygląd, który będzie pasował zarówno do Twojego stylu, jak i osobowości.

Soczewki

Dowiedz się, jaki rodzaj soczewek jest najlepszy dla określonych czynności lub warunków pogodowych (np. okulary przeciwsłoneczne do sportów zimowych). Obecnie większość okularów przeciwsłonecznych posiada soczewki polaryzacyjne – które redukują odblaski od wody, śniegu i innych powierzchni odbijających światło – więc nie ma potrzeby kupowania specjalnych soczewek, chyba że planujesz uprawiać coś szczególnego, np. jazdę na nartach lub wędkowanie.

Oprawki

Zainwestuj w dobrej jakości oprawki, które nie złamią się łatwo, jeśli zostaną upuszczone.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Bluzy – z jakich materiałów są wykonane?
Bluzy – z jakich materiałów są wykonane?
Bluzy są klasycznym elementem garderoby i występują we wszystkich kształtach, rozmiarach i kolorach. Są idealnym elementem do nakładania na ubrania, […]
Buty do eleganckich stylizacji – na jaki model warto postawić?
Buty do eleganckich stylizacji – na jaki model warto postawić?
W szafie każdej kobiety powinny znaleźć się przynajmniej jedne szpilki, które będą dopełniały eleganckie stylizacje. Impreza firmowa, wykwintna kolacja, a […]
Na co zwracać uwagę przy zmianie szyb w aucie?
Na co zwracać uwagę przy zmianie szyb w aucie?
Wymiana szyby w aucie nie jest jedną z najdroższych napraw. Przez co wielu z nas nie przywiązuje większej uwagi do […]
Ostatnie wpisy
Polecamy