Domowe przedłużanie rzęs

Atrakcyjnie podkreślone oczy są niezwykle istotnym elementem makijażu twarzy. Najszybszym sposobem na stworzenie ich pięknej oprawy jest przedłużenie naturalnych rzęs. Można to z powodzeniem zrobić w domowym zaciszu, wykorzystując w tym celu odpowiednie narzędzia i produkty kosmetyczne. Jednym z niezbędnych elementów jest profesjonalny klej do sztucznych rzęs (zwykły lub antyalergiczny), który kupimy m.in. na https://noblelashes.pl/kleje-do-rzesc437191.

Rezultaty są przeważnie w pełni satysfakcjonujące

Przedłużanie rzęs to stosunkowo prosty zabieg, który bez problemu możemy wykonać samodzielnie we własnym domu. Dzięki temu zaoszczędzimy zarówno czas, jak i pieniądze. Wystarczy, że zaopatrzymy się w specjalny zestaw do przedłużania rzęs, dostępny powszechnie w internecie. Wyróżniamy wersje startowe i nieco bardziej zaawansowane (dla doświadczonych pań). Taki zestaw powinien zawierać przede wszystkim następujące elementy:

– przezroczysty klej, kilka pędzelków do rozczesywania,

–  nożyczki, kępki sztucznych włosków osadzone na pasku silikonowym (zróżnicowane pod względem długości, grubości oraz stopnia podkręcenia),

–  aplikator bezwłókienkowy do nakładania preparatów w płynie,

– pęsetę,

– primer (inaczej zwany odtłuszczaczem),

– cleaner,

– podstawkę kryształową na klej,

– ochronną taśmę piankową (ewentualnie medyczną)

– płatki pod oczy z aloesem.

Umiejętne zastosowanie tych narzędzi z pewnością pozwoli nam uzyskać pożądany efekt, który utrzyma się przez co najmniej dwa, trzy tygodnie. Poszczególne elementy zestawu najlepiej jest przechowywać w funkcjonalnym kuferku z licznymi przegródkami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzynaście + 13 =