Wiosenne sukienki do pracy

Sukienki to podstawowy element kobiecej garderoby. Każda z pań powinna mieć ich przynajmniej kilka w szafie, dostosowanych do okazji i pory roku. Sprawdź jakie wiosenne kreacje wybrać do pracy.

Sukienkowy dress code w pracy

Dress code to zasady, jakich należy się trzymać podczas wybierania odpowiedniej stylizacji do danej okazji. W wielu zakładach pracy obowiązuje styl casual, czyli mówiąc potocznie – codzienny. Jednak w praktyce wygląda to tak, że jest to połączenie codzienności z elegancją.

Podczas zakupu wiosennej sukienki do pracy zaleca się jej wybór w stonowanych kolorach, na przykład pastelowym lub głębokim różu, butelkowej zieleni, jasnym brązie lub ciemnym beżowym, szarym, bordowym czy niebieskim. Dopuszczalne są łączenia kolorów na zasadzie stonowany z wyrazistym, między innymi czerń lub szarość z pastelowym różem, żółtym lub bordowym. Nigdy nie powinno się łączyć dwóch ostrych barw. Dodatkowo istnieje zasada, że kolor stonowany stanowi bazę takiej kreacji. Odzież damska w sklepie internetowym jest dostępna w wielu wariantach, a to doskonały sposób, aby poznać prawidłowe łączenie kolorów w różnych stylizacjach.

Dodatkowo, podczas zakupów należy pamiętać, że sukienki do pracy nie powinny być wyzywające, a podkreślające figurę. Tudzież należy zrezygnować z tych, które są zbyt ciasne lub zbyt obcisłe oraz mają odsłonięte plecy, biust lub większą część uda. Najlepiej sprawdzają się zatem kreacje w wersji midi lub maxi. Te ostatnie mogą mieć delikatne rozcięcia z boku. Przykłady odpowiedniej długości stylizacji znajdują się na stronie https://sizon.com.pl/266-sukienki-damskie-sizon.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwanaście + 3 =