Rower trekkingowy – co to za typ roweru?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Zbudowane z myślą o komforcie

Rowery trekkingowe są przeznaczone do długich przejażdżek i mają możliwość przewożenia wszystkiego, co jest potrzebne, aby być samowystarczalnym na drodze. Są świetną opcją, jeśli chcesz wybrać się na wycieczkę lub jazdę rowerową w odległe miejsca.

Charakterystyka

Rowery trekkingowe są często wyposażone w widelec amortyzowany, który pomaga wygładzić jazdę i zapewnić komfort. Mogą być one pneumatyczne lub sprężynowe. Opony w tych rowerach są zazwyczaj szersze niż w rowerach szosowych i mają osłonki o większej objętości, które w razie potrzeby zapewniają większe ciśnienie powietrza (np. podczas jazdy w miękkich lub błotnistych warunkach). Hamulce tarczowe zamiast hamulców obręczowych i szerokie kierownice z opuszczanymi (wąskimi) barami, aby zapewnić większą kontrolę na nierównym terenie. Dodatkowa przestrzeń między pedałami pozwala na znacznie większy komfort podczas jazdy w upale lub na długich dystansach.

Rowery trekkingowe są zbudowane tak, aby były wygodne i niezawodne, ale radzą sobie również w terenie, takim jak ścieżki żwirowe i drogi gruntowe. Jeśli chcesz mieć rower, na którym możesz odbywać długie przejażdżki z niewielkim dyskomfortem, to rower trekkingowy może być dla Ciebie, a znajdziesz go na stronie: https://studiosport.info/kategoria-produktu/rowery/trekkingowe/.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Co to jest SEO? Co oznacza? Jak działa?
Co to jest SEO? Co oznacza? Jak działa?
No właśnie, co to jest SEO ? To skrót od Search Engine Optimization i jest akronimem, który odnosi się do […]
OpenCV – wprowadzenie w temat
OpenCV – wprowadzenie w temat
OpenCV to jedna z najpopularniejszych bibliotek o zasięgu globalnym z której korzystają graficy i programiści obrazu. Zawiera wiele rozmaitych oraz […]
Właściwości oleju rydzowego i lnianego
Właściwości oleju rydzowego i lnianego
Olej rydzowy, pomimo swojej nazwy, nie ma nic wspólnego z grzybami. Pozyskiwany jest w procesie tłoczenia na zimno nasion lnianki […]
Ostatnie wpisy
Polecamy