Podstawowy asortyment sklepów drogowych

Specjalistyczny sklep z zaopatrzeniem dla dróg publicznych

Sklep drogowy zajmuje się sprzedażą urządzeń niezbędnych dla bezpieczeństwa ruchu drogowego. Zakupimy w nim: znaki drogowe i kolejowe, czyli pionowe znaki ostrzegawcze, nakazu, zakazu, informacyjne, także sygnalizację drogową, która pozwala na regulację ruch na drodze, w tym także w przypadku utrudnień drogowych. Kolejne produkty to kamizelki ostrzegawcze, odblaskowe np. do kierowania ruchem; lustra drogowe otoczone biało-czerwoną obwódką mające na celu poprawę bezpieczeństwa przy skrzyżowaniach na drogach publicznych. Szczególnie niezbędne przy różnego rodzaju wykopach czy modernizacji dróg: słupki i pachołki drogowe.

Do celów zabezpieczenia wjazdu albo parkowania dla pojazdów: wszelkie szlabany drogowe czy blokady parkingowe. Dla lepszego oraz jednolitego oznaczania znaków poziomych, linii dróg: farby i malowarki drogowe oraz do nabycia szablony znaków poziomych, np. dla oznaczania dróg rowerowych bądź miejsc parkingowych dla niepełnosprawnych. W asortymencie znajdują się także inne urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego. 

Bezpieczni ponad wszystko

Najważniejsze na drogach publicznych jest bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego. Przydatne w tym celu są, szczególnie na drogach osiedlowych, progi zwalniające, które występują w kilku formach. Są one mniej bądź bardziej uciążliwe dla kierowców. Ich zadaniem jest wymuszenie zachowania odpowiednio niskiej prędkości przez kierującego pojazdem, adekwatnej do otoczenia, w którym np. większe jest ryzyko wbiegnięcia dziecka na jezdnię.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

szesnaście + szesnaście =