Jak usadzić gości na weselu?

Wesele to czas, gdy wszyscy się jednoczą. Zapraszamy wówczas naszych dalekich krewnych, spotykamy się z nimi podczas jednej z najważniejszych uroczystości w naszym życiu, wspólnie się radujemy. Trzeba jednak przyznać, że nie wszyscy goście zawsze darzą się sympatią. Poza tym również bariera wiekowa czasem może spowodować, że nasi goście nie będą bawić się tak dobrze, jakbyśmy zakładali.

Rozsądne usadzanie gości

Dlatego też warto z pewnym wyprzedzeniem pomyśleć o winietkach ślubnych. Obecnie mnóstwo osób korzysta z tego pomysłu, by w logiczny sposób usadzić swoich gości. Bez wątpienia warto na początek zrobić sobie plan stołów i pomyśleć, w jakiej konfiguracji nasi goście powinni zasiadać. Możemy dowiedzieć się kto z kim się lubi, w jakim towarzystwie najlepiej się czuje itp. Oczywiście wesele to uroczystość, podczas której wiele osób ma szansę się po prostu ze sobą poznać. To nie oznacza jednak, że powinniśmy osądzać kogoś obok osób, których w ogóle nie zna.

W jakiej sytuacji najlepiej jest mimo wszystko wykazać się rozsądkiem. Bliskich sobie znajomych usadzić obok siebie, podobnie zrobić także z rodziną. Ważne jest także pamiętanie o tym, by starsze osoby usadzić obok siebie, a młodsze w jakimś innym punkcie. Wiek odgrywa tutaj ważną rolę i dobrze jest mieć to na względzie. W końcu będzie nam zależało na tym, by poszczególne osoby szybko złapały ze sobą kontakt i miały wspólny język. Ładne i estetyczne winietki pomogą nam natomiast wszystko uporządkować i sprawić, że goście będą dobrze czuć się w swoim towarzystwie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

20 − 10 =