Dlaczego warto zamontować domowe moskitiery okienne?

Wraz z nadejściem wiosny w okna zaczyna zaglądać nam słońce. Rozpoczynamy codzienne wietrzenie pomieszczeń i cieszymy się świeżym powietrzem. Niestety przy okazji do domu wpraszają się także nielubiane owady. Dlatego coraz częściej decydujemy się na zakładanie moskitier.

Zamontowana w oknie siatka to wygodna i prawie niewidoczna forma ochrony przed niechcianymi insektami. Wprawdzie europejskie komary nie przenoszą groźnych chorób, ich ukąszenia mogą być jednak wysoce drażniące. Zaczerwieniona skóra i swędzący bąbel są denerwujące, dlatego warto chronić się przed latającymi krwiopijcami. Taką ochronę docenią szczególnie rodzice małych dzieci. Dodatkowe pobudki spowodowane obecnością brzęczącego owada, to ostatnia rzecz, o jakiej marzy przemęczona matka. Siatki do okien wpuszczą odpowiednią ilość światła do pomieszczenia i gwarantują dopływ świeżego powietrza. Umożliwią wietrzenie pomieszczeń przez cały dzień i ochronią naszą kuchnię przed wścibskimi muchami i osami.

Moskitiera – ochrona każdego okna

Oferowane przez różnych producentów, takich jak https://okna-gospodarcze.pl/moskitiery/ siatki pasują do wszystkich rodzajów okien, zarówno plastikowych jak i drewnianych. Są mocowane bezinwazyjnie poprzez obrotowe uchwyty. Z łatwością dobierzemy kolorystykę pasującą do naszego domu – zarówno kolor siatki jak i ramki można wybrać. Dzięki temu od wiosny do jesieni nasze pomieszczenia będą zabezpieczone przed wizytami niechcianych owadów. Na zimę moskitierę z łatwością zdemontujemy, wyczyścimy i przechowamy do następnego sezonu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzy − trzy =