Biżuteria na każdą okazję

Biżuteria jest wspaniałym dopełnieniem wielu stylizacji. Może być ich nieodłączną częścią lub idealnym dodatkiem, który uzupełni całość i sprawi, że nasza kreacja nabierze całkowicie innego charakteru. Biżuteria nie musi być zawsze noszona w kompletach. W lekkich stylizacjach sportowych sprawdzą się np. bardzo delikatne i kobiece naszyjniki celebrytki. Nie tylko są bardzo kobiece, ale również sprawią, że nasza stylizacja stanie się bardzo modna i elegancka. Dla kreacji bardziej wyjściowych oraz takich, w których chcemy zrobić dobre wrażenie, przeznaczone są bardzo eleganckie i szykowne naszyjniki z cennymi kamieniami, takimi jak szafiry czy szlifowane cyrkonie. Naszyjnik z cyrkoniami Swarovski pierścionki z takimi samymi kamieniami oraz długie kolczyki sprawią, że nawet mała czarna będzie wyglądała na wspaniałą kreację. Srebrna biżuteria z cyrkoniami, nie tylko z kamieniami Swarovskiego, wygląda bardzo dobrze także w zestawieniu z bardziej klubowymi stylizacjami.

Biżuteria na co dzień

Na co dzień również uwielbiamy nosić biżuterię. Nie musi być ona tak skromna, jak w przypadku sportowych stylizacji, ale nie powinna być też aż tak wytworna, jak przy wieczorowych ubraniach. Można postawić na delikatne kolczyki wkrętki, srebrną bransoletkę, a także mały wisiorek z naszym ulubionym kamieniem.

Modne zawieszki znajdziemy na stronie: https://shineline.pl/pl/c/Zawieszki/36. Zawieszki możemy zmieniać ze względu na noszone kolczyki oraz nasze własne upodobanie oraz gust.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

12 − dwa =