Atrakcje na event firmowy

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Jakimi atrakcjami urozmaicić firmowe eventy, by na długo zostały w pamięci ich uczestników i pozwoliły im na świetną, niebanalną zabawę?

Przegląd pomysłów na eventowe atrakcje

Wśród popularnych pomysłów wzbogacających przebieg firmowych eventów można dzisiaj wymienić cały szereg inspiracji. Oryginalne pokazy laserowe, świetlne, klasyczne fotobudki z możliwością robienia sobie śmiesznych zdjęć, konkursy z nagrodami, zajęcia integrujące oparte o treningi survivalowe oraz nowoczesne atrakcje audio-wizualne oparte na innowacyjnych technologiach. Ciekawym pomysłem mogą być usługi dostępne na https://picsane.pl/, które skupiają się na trójwymiarowych i przestrzennych możliwościach video zabawy.

Mogą to być zdjęcia dające wrażenie ruchu i wykonywane przy wykorzystaniu ciągu ustawionych przy sobie kamer, magiczne wrota sprawiające, że przechodzący przez nie człowiek zmienia w oku kamery swój kształt i wygląda jak super bohater z innej galaktyki, czy zdjęcia umieszczające uczestników eventu w niezwykłych lokalizacjach. Wszystkie takie pomysły urozmaicają firmowy event i sprawiają, że jego uczestnicy świetnie się bawią!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jaki sprzęt musi umieć obsługiwać optyk?
Jaki sprzęt musi umieć obsługiwać optyk?
W ostatnich latach coraz więcej osób ma problemy ze wzrokiem i w związku z tym musi nosić okulary. Aby się […]
Modne wzory na bieliźnie i skarpetkach dla mężczyzn
Modne wzory na bieliźnie i skarpetkach dla mężczyzn
Bielizna to element garderoby, bez którego nie wyobrażamy sobie życia. Sięgamy po nią chcąc zadbać o wygodę i higienę. Bardzo […]
Jakie porządki przeprowadzić przed świętami?
Jakie porządki przeprowadzić przed świętami?
Gdy okres bożonarodzeniowy jest coraz coraz bliżej, wraz z nim nadchodzą nieubłagane przedświąteczne porządki, które praktykowane są w większości polskich […]
Ostatnie wpisy
Polecamy