Atrakcje na event firmowy

Jakimi atrakcjami urozmaicić firmowe eventy, by na długo zostały w pamięci ich uczestników i pozwoliły im na świetną, niebanalną zabawę?

Przegląd pomysłów na eventowe atrakcje

Wśród popularnych pomysłów wzbogacających przebieg firmowych eventów można dzisiaj wymienić cały szereg inspiracji. Oryginalne pokazy laserowe, świetlne, klasyczne fotobudki z możliwością robienia sobie śmiesznych zdjęć, konkursy z nagrodami, zajęcia integrujące oparte o treningi survivalowe oraz nowoczesne atrakcje audio-wizualne oparte na innowacyjnych technologiach. Ciekawym pomysłem mogą być usługi dostępne na https://picsane.pl/, które skupiają się na trójwymiarowych i przestrzennych możliwościach video zabawy.

Mogą to być zdjęcia dające wrażenie ruchu i wykonywane przy wykorzystaniu ciągu ustawionych przy sobie kamer, magiczne wrota sprawiające, że przechodzący przez nie człowiek zmienia w oku kamery swój kształt i wygląda jak super bohater z innej galaktyki, czy zdjęcia umieszczające uczestników eventu w niezwykłych lokalizacjach. Wszystkie takie pomysły urozmaicają firmowy event i sprawiają, że jego uczestnicy świetnie się bawią!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

12 − 8 =