Wybór dobrego filtra do papierosa

Jednymi z elementów potrzebnych do samodzielnego wykonania papierosów są filtry. Na rynku znajdziemy wersje wytwarzane z rozmaitych materiałów – m.in. konopi, celulozy, naturalnego drewna czy szkła. Ich podstawowym zadaniem jest skuteczne stabilizowanie całej konstrukcji oraz rozpraszanie dymu przy wdechu w celu zredukowania szkodliwych substancji emitowanych w trakcie spalania suszu. Wysokiej jakości filtry pozwalają ponadto neutralizować niepożądane zapachy odbierające przyjemność z procesu palenia.

Produkty klasyczne oraz nowoczesne

Tradycyjne filtry do skrętów wykonuje się z bawełny naturalnej, a ich kluczową rolą jest wyłapywanie toksyn znajdujących się w dymie. Tego rodzaju produkty powoli jednak odchodzą w zapomnienie, ponieważ jakiś czas temu na rynku pojawiły się wersje z dodatkiem węgla aktywnego. Ich ogromną zaletą jest bardzo wysoka skuteczność w eliminowaniu niekorzystnych substancji smolistych (w szczególności nikotyny). Działają na takiej zasadzie, że przy każdym pojedynczym wdechu smoła trwale przyczepia się do ich powierzchni, a dzięki temu wchłaniany do płuc dym odznacza się wyjątkowo czystym smakiem oraz aromatem.

Poza tym efektywnie go schładzają, czyniąc wyraźnie mniej drażniącym dla ludzkiego gardła. Omawiane filtry występują w dwojakiej postaci – jednorazowej i jako elementy wielokrotnego użytku. Najlepiej sprawdzają się modele wyposażone w otwory zasysające, gdyż świetnie przylegają do bibułki. Wysokiej jakości filtry węglowe posiada można zamówić na https://vaporshop.pl/pl/36-filtry-weglowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

11 + siedemnaście =