Jakie są metody wybielania zębów?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Istnieje wiele sposobów, aby uzyskać bielsze zęby. Do najczęstszych metod należą profesjonalne zabiegi w gabinecie, zestawy domowe dostępne bez recepty, a nawet środki naturalne. Metoda, którą wybierzesz, będzie zależała od Twoich osobistych preferencji, stylu życia i budżetu. Oto kilka najpopularniejszych metod wybielania zębów:

Profesjonalne wybielanie w gabinecie

Jest to najskuteczniejszy sposób wybielania zębów, zaliczany do stomatologii estetycznej. Podczas zabiegów w gabinecie stosuje się specjalistyczne materiały, które nakłada się na zęby na około 30 minut, a następnie usuwa. Po tym zabiegu dentysta daje Ci jakiś rodzaj powłoki ochronnej, którą należy nosić do czasu następnej wizyty. Ten rodzaj procedury kosztuje więcej niż inne opcje i może wymagać kilku wizyt dla uzyskania maksymalnego efektu.

Zestawy domowe dostępne bez recepty

Zestawy dostępne bez recepty mogą być skuteczne w wybielaniu zębów w domu przy minimalnym wysiłku z Twojej strony. Zawierają one szczoteczkę z aplikatorem i tacę, którą zakłada się w nocy podczas snu. Ponadto niektóre rodzaje zestawów bez recepty zawierają żel z nadtlenkiem lub płynny nadtlenek wodoru (nie wszystkie). Produkty te mogą być niechlujne i powodować podrażnienia, jeśli wyciekną lub dostaną się na dziąsła lub język, jeśli nie są używane prawidłowo – dlatego należy dokładnie przestrzegać instrukcji!

Jeśli chcesz ten proces wykonać u specjalisty, to koniecznie odwiedź witrynę internetową: https://ladentica.pl/.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak najprostszym sposobem zostać kucharzem i zarabiać na tym?
Jak najprostszym sposobem zostać kucharzem i zarabiać na tym?
Kochasz gotować i chciałbyś robić to profesjonalnie, ale nie wiesz czy uda Ci się na tym zarobić? To pytanie zadaje […]
Jak ozdobić swoją łazienkę?
Jak ozdobić swoją łazienkę?
Jeden z najważniejszych pokoi w domu, łazienka jest miejscem, w którym możesz się zrelaksować i odprężyć. Używasz go do relaksu, […]
Kiedy warto zakupić kredens do kuchni?
Kiedy warto zakupić kredens do kuchni?
Już dawno minęły czasy, gdy kredens był elementem obowiązkowym w każdej kuchni, a szkoda. Taki sporych rozmiarów mebel mieścił elegancką […]
Ostatnie wpisy
Polecamy