Jakie akcesoria przydadzą się przyszłej mamie?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jeśli jesteś w ciąży, nadszedł czas, aby zaopatrzyć się w najpotrzebniejsze rzeczy. Od kremu na rozstępy po poduszkę ciążową – jest wiele rzeczy, które musisz mieć, a które ułatwią Ci życie i sprawią, że będzie Ci wygodniej przez te dziewięć miesięcy.

Ale jakich akcesoriów będzie potrzebować przyszła mama? Jakie rzeczy powinna mieć w swojej torbie do szpitala? A co może sobie sprawić zaraz po powrocie ze szpitala do domu? Zebraliśmy najlepsze produkty dla nowych rodziców, które pomogą im zacząć i ułatwią życie.

Oto niektóre z naszych ulubionych produktów dla nowych rodziców:

Poduszka do karmienia piersią

Jeśli karmisz piersią, to jest to rzecz niezbędna! Nowe mamy mogą używać jej do podpierania się podczas karmienia dziecka – będzie to o wiele łatwiejsze dla Twoich pleców i szyi. Pomoże także utrzymać dziecko w pozycji pionowej, dzięki czemu będziesz mogła lepiej widzieć jego twarz podczas karmienia. Z tego względu warto pomyśleć nad kojcem dla kobiet w ciąży, który znacznie ułatwi życie przyszłej mamy.

Fotelik samochodowy dla niemowląt i podstawa wózka

To rozumie się samo przez się. Noworodki muszą być chronione przed niebezpieczeństwem podczas podróży – zwłaszcza w samochodzie! Upewnij się, że masz wszystko, czego potrzebujesz, zanim wyjdziesz z domu ze swoim maleństwem.

Dżin do pieluch

Nie jest to co prawda akcesorium do noszenia czy używania, ale sprawia, że życie z noworodkiem staje się łatwiejsze. Dżin zbiera brudne pieluchy do czasu, aż będziesz gotowa go opróżnić – co kilka dni lub raz w tygodniu, w zależności od tego, ile pieluch produkujesz w ciągu dnia!

Laktator

Niektóre polisy ubezpieczeniowe obejmują laktatory, inne nie, więc przed zakupem drogiego urządzenia, które może kosztować od 100 do 300 dolarów lub więcej, skonsultuj się z ubezpieczycielem! Jeśli nie chcesz lub nie możesz używać jednego z tych urządzeń, istnieją ręczne opcje, które kosztują mniej niż 20 dolarów każda.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Popularne ozdoby ścienne do każdego stylu kuchni
Popularne ozdoby ścienne do każdego stylu kuchni
Jak niewielkim kosztem przeprowadzić kuchenną metamorfozę i sprawić, żeby wnętrze nabrało ciekawszego wyglądu, charakteru i niepowtarzalnego stylu? Sprawdź ciekawe pomysły […]
W jaki sposób sprawdzić, że nasza księgowość w firmie funkcjonuje prawidłowo?
W jaki sposób sprawdzić, że nasza księgowość w firmie funkcjonuje prawidłowo?
Księgowość to jeden z najważniejszych działów każdej firmy. To właśnie tam zespół wykwalifikowanych pracowników zajmuje się finansami. Jako właściciele nie […]
Jakie korzyści dla domu przynoszą szczelne i dobre jakościowo okna?
Jakie korzyści dla domu przynoszą szczelne i dobre jakościowo okna?
Budowa domu to spory wydatek, który nie kończy się na stanie surowym. Wstawienie odpowiednich okien to niezwykle ważna rzecz – […]
Ostatnie wpisy
Polecamy