Dekoracyjne akcesoria do apartamentu

Urządzenie przestronnego wnętrza apartamentu warto dokładnie zaplanować. Przypadkowe umieszczenie dekoracji na dużej przestrzeni może bowiem przynieść skutek odwrotny od oczekiwanego. Sztuką jest, by przy użyciu niewielkiej ilości dekoracji stworzyć stylowe wnętrze. Co wybrać? 

Podłogi na celowniku

Cechami charakteryzującymi nowoczesne apartamenty są między innymi podłogi pokryte panelami, betonem, bądź płytkami w jednolitym kolorze. Chcąc przełamać ich monochromatyczny wygląd postawić warto na odpowiednie dekoracje. Mogą nimi być dywany jednokolorowe, które położone na posadzce dodają jej charakteru. Ich odcień dopasowany może być do mebli, firan, bądź poduszek zdobiących kanapy. W ostatnim czasie serca dekoratorów podbijają w szczególności dywany z długim włosiem o intensywnych kolorach i to właśnie na nie warto decydować się podczas urządzania apartamentu.

Detale decydujące o stylowym wyglądzie wnętrza

Diabeł tkwi w szczegółach – prawda ta sprawdza się również w aranżacjach wnętrz. Dekorując apartament nie można więc zapomnieć o detalach wokół okien, które wspólnie z zasłonami i firanami wnosić będą do pomieszczenia pożądany styl. Nie chodzi tu jednak o finezyjne klamry i przelotki, lecz o nowoczesne karnisze apartamentowe. Modele, takie jak na stronie https://gardidekor.pl/category/pl/apartamentowe-przesuwne wyglądają jak fabryczna zabudowa okna, a dodatkowo proponują bezkolizyjne przesuwanie zasłon, które nawet po zsunięciu tworzą symetryczne fale. Ich montaż w apartamencie jest więc nie tylko kwestią estetyki, lecz również praktycznym rozwiązaniem na co dzień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzynaście − dwa =