Jakich rzeczy potrzebujesz do swojego kampera?

Kiedy jesteś gotowy, aby uderzyć w drogę, musisz upewnić się, że Twój RV jest wyposażony we wszystkie niezbędne rzeczy. Jeśli dopiero zaczynasz i masz stosunkowo mały kamper lub samochód kempingowy, możesz nie potrzebować wiele w zakresie zaopatrzenia. Ale jeśli planujesz zostać w swoim kamperze przez dłuższy czas, będziesz chciał się upewnić, że jest on zaopatrzony we wszystko, od jedzenia po książki.

Przybory toaletowe

Prawdopodobnie nie chcesz używać hotelowych przyborów toaletowych, więc spakuj je do torby. Obejmują one szampon, odżywkę, mydło i balsam. Możesz także chcieć pastę do zębów, szczoteczki do zębów i dezodorant.

Lodówka

Jeśli Twój kamper nie ma lodówki, będziesz musiał spakować dużo lodu. Możesz również kupić lodówki w większości sklepów, jeśli zostajesz tylko na krótki czas. Jeśli masz lodówkę, upewnij się, że jest ona w pełni zaopatrzona w żywność przed wyjazdem z domu. Lodówkę do kampera możesz kupić na stronie https://sklep.elcamp.pl/pl/producer/THETFORD/135.

Markiza lub osłona patio

Jeśli biwakujesz w gorącym klimacie, markiza lub osłona patio przyda się. Możesz użyć go, aby chronić się przed słońcem i zachować chłód podczas korzystania z RV. Jest to szczególnie ważne, jeśli masz mały RV i nie możesz łatwo znaleźć cienia.

Apteczka pierwszej pomocy

Powinieneś mieć apteczkę pierwszej pomocy w swoim RV. Istnieje wiele różnych rodzajów zestawów dostępnych, które są przeznaczone do podróży lub kempingu. Ważne jest, aby upewnić się, że masz jeden pod ręką, ponieważ może się przydać, jeśli coś się stanie, gdy jesteś z dala od domu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

siedemnaście − jeden =