Jaki jest sekret utraty wagi? Dowiedz się!

Kluczem do utraty wagi jest spalanie większej ilości kalorii niż się spożywa. Ale nie jest to tak proste, jak po prostu spalanie większej ilości kalorii. Kiedy próbujesz schudnąć, musisz jeść zrównoważoną dietę, która zawiera owoce, warzywa, ziarna i chude źródła białka, takie jak kurczak lub ryby. Powinieneś również uwzględnić w swoich posiłkach zdrowe tłuszcze, takie jak orzechy i awokado. Jeśli jesz więcej niż potrzebuje twoje ciało, przytyjesz niezależnie od tego, ile kalorii spalisz. Celem jest spożywanie odpowiedniej ilości kalorii dla Twojego organizmu i ćwiczenia, aby schudnąć. Dobrym rozwiązaniem są również spalacze tłuszczu, które możesz kupić na następującej stronie: https://goodpower.eu/pl/68-spalacze-tluszczu.

Co to jest kaloria?

Kaloria to jednostka energii. Kalorie są używane do pomiaru ilości energii zawartej w pożywieniu oraz ilości energii zużywanej przez nasze ciało podczas jedzenia i trawienia pokarmu. Innymi słowy, kaloria mierzy, ile paliwa potrzebuje nasze ciało do codziennych czynności, takich jak chodzenie, bieganie czy siedzenie w miejscu.

Ile kalorii potrzebujesz?

Ilość kalorii, których potrzebujesz, zależy od Twojego wieku, płci i poziomu aktywności. Na przykład, nastolatek, który jest bardzo aktywny może potrzebować 3000 kilokalorii dziennie, podczas gdy starsza osoba dorosła może potrzebować tylko 1200 kilokalorii dziennie, ponieważ jest mniej aktywna niż nastolatki. Możesz oszacować ile kalorii powinieneś jeść każdego dnia korzystając z piramidy żywieniowej lub używając jakiegoś kalkulatora online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 × 2 =