Czym się kierować przy wyborze pudełka na podziękowanie?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Nie będziesz chciał skąpić na pudełko z podziękowaniami. Jest to ostatnia rzecz, którą ludzie zobaczą po ślubie i będzie to pierwsza rzecz, którą otworzą po powrocie do domu. Upewnijcie się, że wybraliście pudełko, które reprezentuje Wasz styl – klasyczny lub nowoczesny – i przekazuje wiadomość, że jesteście wdzięczni za ich obecność na Waszym ślubie. Pudełka na podziękowania to świetny sposób, aby pokazać swoje uznanie dla gości weselnych. Jest to przemyślany gest, który pomoże Ci utrzymać z nimi kontakt po ślubie i pokazuje, że zależy Ci na ich szczęściu tak samo jak na Twoim.

Co należy wziąć pod uwagę przy wyborze pudełka z podziękowaniami:

Rozmiar

Rozmiar pudełka powinien być proporcjonalny do liczby gości, którym planujecie podziękować. Jeśli na przykład będzie 200 gości, to zdecyduj się na większe pudełko, które zmieści więcej przedmiotów w środku.

Schemat kolorystyczny

Możesz chcieć wybrać schemat kolorów, który pasuje do kolorów ślubu lub przyjęcia, więc wszystko wygląda spójnie i spójnie, gdy ludzie otrzymują swoje prezenty. 

Kształt

Jeśli chcesz przekazać wiadomość, zdecyduj się na pudełko, które ma określony kształt. Na przykład, jeśli dziękujesz swoim gościom za podróżowanie z poza stanu, idź z wydłużonym pudełkiem, które może pomieścić przedmioty takie jak kieliszki do wina lub pamiątkowe kieliszki.

Personalizacja

Możecie znaleźć wiele różnych stylów pudełek z podziękowaniami, od prostych czarnych pudełek z białymi napisami do bardziej ozdobnych projektów, które zawierają Wasze imiona lub datę ślubu. Jeśli szukasz bardziej nowoczesnego lub minimalistycznego wyglądu, zdecyduj się na pudełko, które nie zawiera żadnego tekstu.

Materiał

Większość pudełek z podziękowaniami jest wykonana z drewna lub kartonu, ale dostępne są również inne opcje – w tym metal i plastik. Zastanów się, jaki wygląd i wrażenie chcesz, aby Twój prezent miał przed podjęciem decyzji, który materiał najlepiej nadaje się do tego zadania.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak ustalić odpowiednią cenę podczas sprzedaży mieszkania?
Jak ustalić odpowiednią cenę podczas sprzedaży mieszkania?
Jest kilka takich sytuacji, gdy potrzebujemy dokładnej wyceny mieszkania. Może to być np. podział majątku w czasie rozwodu, licytacja komornicza […]
Plastry wykrywalne w branży przemysłowej – wszystko co musisz wiedzieć
Plastry wykrywalne w branży przemysłowej – wszystko co musisz wiedzieć
W sektorze przemysłowym istnieje wiele miejsc, w których można zastosować łatę wykrywalną – od nóg i rąk, po włosy i […]
Co można umieścić w dziecięcym łóżeczku?
Co można umieścić w dziecięcym łóżeczku?
Łóżeczko dziecięce to miejsce, w którym niemowlę spędza znaczną część dnia – nie tylko w czasie snu. Na pewnym etapie […]
Ostatnie wpisy
Polecamy