Akcesoria, które sprawdzają się w publicznych toaletach

Toalety w galeriach handlowych, na stacjach benzynowych, w urzędach czy w punktach gastronomicznych muszą być wyposażone w odpowiednie akcesoria, dzięki którym ich użytkownicy mogą zachować szczególną higienę. Właśnie od tych miejsc wymaga się właściwej sterylności. Sprawdź, jakie wyposażenie oprócz sanitariatów powinny zawierać, aby korzystanie z nich było w pełni komfortowe i bezpieczne. 

Dozowniki na mydło 

Po wybuchu pandemii koronawirusa niezwykle popularne stały się automatyczne, bezdotykowe podajniki na płyny do mycia rąk. Są nie tylko wygodne i ekonomiczne, ale przede wszystkim zapobiegają roznoszenia się różnego rodzaju wirusów czy bakterii. Aby użytkownik toalety publicznej mógł dokładnie umyć dłonie, może skorzystać z mydła (najlepiej antybakteryjnego) bez dotykania urządzenia do jego podawania. Bezkontaktowe używanie podajnika płynu do mycia dłoni jest dzisiaj jak najbardziej zalecane. 

Osuszanie dłoni 

W publicznych toaletach zapewne spotykasz się również z ręcznikami papierowymi i suszarkami do rąk. Ta druga opcja jest optymalna. Suszarki są ekologiczne, dzięki nim nie trzeba zużywać papieru czy chusteczek do wycierania dłoni, pozwalają też zachować należytą czystość w całej przestrzeni łazienkowej. 

Nie ma wątpliwości, że wykorzystywanie w toaletach publicznych innowacyjnych rozwiązań sprawdza się doskonale w zakresie bezpieczeństwa i higieny. To istotne, biorąc pod uwagę, że korzysta z nich każdego dnia mnóstwo obcych sobie osób.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

15 − piętnaście =