Atrakcje, które warto przygotować na wesele

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wesele wiąże się z wieloma obowiązkami organizacyjnymi. Każda para chce by dzień był wyjątkowy i zapisał się w pamięci nie tylko ich samych, ale również wszystkich zgromadzonych gości. Istotne są zatem kwestie rozmieszczenia miejsc czy zapewnienia dobrego cateringu oraz zespołu, który rozkręci zabawę, lecz coraz częściej potrzebne są też inne atrakcje. Czym można zaimponować podczas wesela?

Klasyczne motywy

Chcąc urozmaicić przyjęcie można sięgnąć po coś nieszablonowego lub wybrać bardziej klasyczne atrakcje, które wciąż z pewnością spodobają się zgromadzonym. Jednym z takich motywów jest choćby wypuszczenie gołębi przez Parę Młodą – ptaki te symbolizują miłość, więc jest to romantyczny gest, który wypadnie też bardzo efektownie, zwłaszcza w pogodny dzień. Tradycją na weselach jest pierwszy taniec nowożeńców, zatem także tutaj można się zdecydować na coś oryginalnego i nietypowego, co zgromadzeni będą wspominać jeszcze wiele lat po ślubie. Sprawdzonym gadżetem jest z kolei księga gości, która będzie miłym akcentem dla uczestników przyjęcia, a potem będzie stanowiła wspaniałą pamiątkę. 

Zaskoczenie dla gości

Pary organizujące huczne wesele decydują się czasem na fajerwerki, natomiast doskonałym pomysłem na pokaz na weselu jest tak zwany teatr ognia, a więc układ zaprezentowany przez osoby igrające z płomieniami. Taki spektakl odbywa się w rytm energetycznej muzyki i może być uzupełniony ciekawą grą świateł czy laserów, co na pewno zaskoczy i zachwyci gości. O jego formach można dowiedzieć się więcej na  https://flow-fireshow.pl/. Z mniej typowych atrakcji dobrze sprawdzi się również zorganizowanie karaoke lub prezentacji ze zdjęciami. Ta ostatnia będzie oczywiście dotyczyła życia Młodej Pary i może być przygotowana przez nich samych lub z pomocą świadków bądź członków rodziny.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Zdrowe odżywianie i suplementy diety, jako podstawa skutecznego treningu i ćwiczeń
Zdrowe odżywianie i suplementy diety, jako podstawa skutecznego treningu i ćwiczeń
Intensywne treningi wymagają dobrze dobranej, zbilansowanej diety, na którą składają się przemyślane posiłki, jak również suplementy uzupełniające składniki, których nie […]
Jak zacząć uczyć się angielskiego?
Jak zacząć uczyć się angielskiego?
Nauka nowego języka nie jest taka łatwa i to niezależnie czy odbywa się w szkole językowej czy samodzielnie w domu. […]
Czy firmy w obecnych czasach korzystają z faksu?
Czy firmy w obecnych czasach korzystają z faksu?
Faktem jest, że urządzenia faksowe są nadal używane przez przedsiębiorstwa. Podczas gdy wiele firm przeszło na inne formy komunikacji, nadal […]
Ostatnie wpisy
Polecamy